Uncategorized

bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to pojęcie bardzo ogólne. Na jakie kategorie da się je podzielić? Oczywiście przez surowiec, z jakiego pozostają zrobione i jakie dodatki użyto. Tutaj tymczasem zrobimy kategoryzację rodzajową produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku – lubiane od lat, tak samo poprzez płeć piękną oraz panów. Subtelna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi – sedno niewieściego wdzięku.
Srebrne kolczyki to kolejny gatunek nie tylko damskich wyrobów jubilerskich. Z reguły wytwarza się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg klas koczyków, miedzy innymi Angielski. Właśnie one pozostają najpopularniejsze na świecie ze wszystkich typów biżuterii.
Pierścienie od lat ozdabiają nie tylko męską dłoń. Są takie klasyczne, ale również, modele ze zdobieniami. Niebywale często przypisuje się im jakąś personifikacje.
Manele to niewielkie łańcuszki, które kobiety zazwyczaj noszą na rękę, jednak czasami i na nodze, w ostatnich czasach stało się to nieprzeciętnie „fajne”
Beadsy – rodzaj, który przywędrował do nas z pięknych Włoszech. Koraliki nasuwane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Dzięki temu, że zawieszki dostępne w nieliczonej liczbie wzorów niemalże wszelka bransoletka pozostaje odmienna.
Na świecie pojawia się także seria pochodząca w USA. Gdzie zawieszki są podwieszane do ogniw bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka. Przyjęły one miano charms.
Obrączki ślubne – przynależą do działu pierścionków. Ostatnio niebagatelnie zyskały popularności. Zakochani chcą posiadać wzory spersonalizowane ponadto indywidualną dedykacją.
Zegarki – dziś przedstawiana końcowa rodzina z działu biżuterii. Nierzadko wybierana także przez facetów. Ważny pozostaje nie tylko materiał, ale i mechanizm.
Gatunków biżuterii jest naprawdę dużo. Kiedy już wybieramy czasem lepiej znaleźć niewielką firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie wyższej klasy, co więcej również delikatnie tańsze.

biżuteria 2020

Możliwość komentowania bizuteria-2020.pl została wyłączona