Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia charakteryzujące stereotypową kobietę? Ja znam: milość, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój oddanego „sługi”. Jak często mawiają w połowie potrzebują tkliwości, stałości w uczuciu, ale z drugiej strony skrycie pragną ażeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom również pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom pięknych dam? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe czy większe potrzeby, aby pamiętać które z nich bywają najważniejsze oraz na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze wygasa. To właśnie czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona